Д/З – Інфо

Дана вкладка спеціально призначена для майбутніх партнерів, які бажають ознайомитись з діяльністю компанії та нашою командою для перевірки маштабності проекту та надійності співпраці!

 

 

Інформація нище побудована на основі фактичного матеріалу, що допоможе Вам скласти об’єктивну оцінку! Вдалого опрацювання!

 

1)  Компанія

Важливою умовою надійної співпраці є стабільна компанія. Вашій увазі нище представлена інформація про здобутки компанії Tiens на ринку України — це визнання президента компанії пана Лі Цзиньюаня — Людиною року 2016 в Україні — а це державне визнання нашої діяльності!

Державний форум «Людина року 2016» — нагородження президента компанії Tiens пана Лі Цзиньюаня

Ролик про корпорацію Tiens

2)  Якість продукції. Офіційність бренду в Україні

Компанія працює на ринку з якісною продукцією. Саме якість і ефективність продукції — рушій бізнесу і процвітання компанії на ринку України з 2001 року. Також свідченням цього є наявність необхідної сертифікації, як міжнародної так і української. Варто відзначити те, що ми одна з небагатьох компаній в Україні, яка має сертифікат «Укрметртестстандарт». Детально про якість продукції інформація нище, з уст людини, яка за це відповідає. Також наша компанія превілейований платник податків — про дисциплінованість компанії в цьому напрямку інформація з уст заступника начальника ДПІ.

Виступ заступника начальника по сертифікації продукції в Україні — Римар В.В.

Виступ заступника начальника ДПІ  в м. Києві — Шелест В.П.

3)  Команда Lider Style

Напевно найважливішим критерієм вибору співпраці є колектив, люди, команда з якою Ви будете в партнерстві рухатись! Даний сайт призначений для того, щоб показати Вам маштаб нашої команди, наші результати, наших лідерів, які є прикладом для наслідування і опорою у веденні бізнесу!

У вкладці «Команда Lider Style» ознайомтесть додатково з нами і у Вас складеться цілісна картина Вашого майбутнього партнера — команди «Lider Style».

Вашій увазі один з останніх бізнес-форумів по результатах роботи команди!

4)  ЗМІ про Tiens. Крачук Л. М. про ТОВ «Тієнс-Україна»

ЗМІ про Тiens. Поїздка партнерів компанії в Ніццу на всіх телеканалах світу!

Виступ першого президента України — Кравчука Л.М. про Тiens

5)  Як формується негатив в інтернеті (ВАЖЛИВО ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ)

Все більше і більше українців ознайомлюються з можливостями співпраці з компанією, яка з кожнем місяцем поширює свою діяльність на території українського регіону. І одне з питань, яке інколи задають люди, звертаючись до нас – це питання деякої недостовірної інформації про наш бренд в інтернеті, на яку вони натикаються на «фейкових» сайтах. Тому ціль даної статті — це допомога нашим майбутнім партнерам, клієнтам на фоні фактів розібратись, чому цьому може бути місце на інтернет-просторі в нашій країні.

Якщо розбиратись, то тільки з професіоналами і на фактах. Ми задалися ціллю вияснити, чому чим більшим лідером ти стаєш на ринку, тим несправедливіші методи для тебе починають застосовувати конкуренти, і найголовніше, як це вони роблять, і чому на це «ведуться»  люди. Вся справа пов’язана звичайно тільки з неофіційними, фейковими сайтами, оскільки на офіційному рівні, зрозуміло, вся інформація в порядку, бо за неї потрібно нести відповідальність. Тому розбираємось: відео нище

 

Короткий огляд того як і ким формується негатив в інтернеті

Отож, ми бачимо нагладяно, що сьогодні насправді відбувається в інтернеті …і звичайно, не знаючи таких деталей, на перший погляд інформація може викликати довіру. На фактах ми постарались показати ті несправедливі методи, які використовують на сьогодні ті, для кого наш бренд є великим конкурентом, а таких багато.

Ми розуміємо, що така інформація допоможе на сьогодні Вам свідомо розібратись в істинності можливостей компанії та співпраці з нами!

В додаток, до питання яке ми розглядаємо, слід віднести і цікаву нормативно-правову ситуацію в Україні. Оскільки наш ринок, ринок України, ще не має такої правової захищеності європейського рівня, моменти про які ми говорили стають зараз зрозумілими. Тобто сьогодні нормативно-правова база по суті ще дозволяє писати все що хочеш, робити що хочеш, і не нести за це відповідальність. Також немає відповідних моніторингових центрів, які б контролювали безпідставний бруд в інтернеті. З досвіду законодавств інших країн, розумієш, що ми ще тільки на шляху до правил та етики, в будь-якому випадку хотілось би вірити, що це так.

Ще одним із вагомих пунктів є часткове витіснення з ринку фармацевтичних компаній (бізнес номер 1 після нафти і газу). Яким чином? Компанія Тієнс – найбільша компанія Китаю в напрямку оздоровлення, в країні де підходи до лікування та оздоровлення керуються зовсім іншою культурою та сприйняттям (не на основі хімії). Тому нікому не вигідно, щоб люди були здорові та не хворіли. Тоді помре бізнес мільйонів, бізнес, який робить залежними мільярди (фармацевтичний напрям).

Якщо Ви та людина, яка хоче розібратись достовірно, на фактах, в можливостях компанії, найкращим варіантом буде звернутись в офіційне представництво, офіційний сайт, офіційного представника. Мільярди людей – мільярди думок, а факти завжди одні і ті самі! Будьмо мудрими, грамотними і тільки тоді ми будемо успішними та багатими, тому що тільки такі люди зроблять процвітаючою нашу країну — Україну! Тому вперед до нових верших!