Результати партнерів по бізнесу

На даній сторінці Ви маєте можливість познайомитись з історіями успіху партнерів нашої команди, які в співпраці з компанією Tiens реалізували вже свої цілі! З кожним днем результатів все більше і більше, тому слідкуйте за обновленнями даної сторінки і формуйте свою історію успіху!

В даних історіях Ви дізнаєтесь, які перешкоди були на шляху у партнерів, що стало фактором їх успіху, і яких результатів сьогодні вдалось досягнути!

Іванческул Олександр, СЛ

… коли я познайомився  із бізнесом Тієнс, я був звичайним студентом! Це був 4 курс, фінансово-економічний факультет, гуртожиток…, 6 чол. в одній кімнаті, порожній холодильник, середній бал 5.0, художній гурток гри на гітарі та настільному тенісу, нічний підробіток у вигляді написання рефератів, курсових для 2-3 курсів. І до цього всього – дуже багато мрій, цілей про красивее життя, про інше життя, яким живуть ті «інші люди» – успішні люди, «щасливчики». Я завжди хотів бути багатою людиною, оскільки в бідності я не находив ніколи себе, я розумів, що бідність – це не мій світ. І я розумів, що моє завдання тільки одне – зробити якийсь крок, прикласти зусилля і вирватись із стану, який мені ніколи не подобався, стану постійних обмежень та економії. І вже тільки сьогодні я розумію, якщо людина насправді знаходиться не в зоні свого комфорту, вона притягує до себе шанс, який може стати тим місточком з одного світу в інший. Це відбулось і зі мною.

І моїм шансом став день, коли мій наставник Хоцевич О., БЛ підійшла до мене і попросила мене скористатись моїм ноутбуком, на якому включила презентацію 10 по 10 і як результат 1 800 000 дол. Я клацав слайди і розумів, що це щось неймовірне, і ще не знаючи , що є компанія і продукт, я зрозумів, що це те , що я шукав, це мій шанс. Це був перший «щелчёк» в моїй голові, який заставив мене розбиратись. Найважче  , напевно , для мене було повірити в усі можливості, які потім намалювались при співпраці: якісний продукт, подарунки від компанії, високі винагороди, подорожі, визнання, конференції. В усе це дуже хотілось вірити, але в голові не вкладалось,  це було щось містичне для людини в 21 рік, яка ніколи цього не бачила, жила нав’язаними парадигмами, і якій постійно говорили, «що сир і безкоштовний і зізнижкою, тільки в мишоловці». Але й на цьому етапі прийшов , напевно , 2-й шанс, мої наставники Хоцевич Олена, БЛ і Хоцевич Віктор та Лідія, 8* запрошують мене на конференцію в м. Київ.  Це був «2-й щелчок». Я побачив масштаби, я побачив успішних людей, я зрозумів, що це серйозний бізнес. Я прийняв рішення на другий рік бути на сцені. «Контрольний» зробив ще один наставник, сьогодні це  наставник великої команди, лідер ЄАР – Вронська Г.С., ЗЛ*. Це були такі слова: «З Вами , Олександр, або без Вас , ми будемо запускати Чернівці, визначайтесь чи Ви в нашій команді». З цих слів , по суті , і почався мій «квантовий» стрибок  в новий світ, світ який я постійно собі малював. Велика вдячність всім моїм наставникам  за те , що знайшли слова, донесли їх до мене так, щоб я повірив і зрозумів, оскільки я сьогодні просто не уявляю як би міг жити на ті зарплати, які сьогодні отримують молоді спеціалісти, навіть якщо б вони були подвоєні або навіть потроєні.

На початку своєї співпраці, чесно, я мало що розумів, і навіть зі своєю любов’ю до математики, я не до кінця розумів звідки беруться ті подарунки та доходи, але було одне: я повірив своїм наставникам, і зрозумів що є сьогодні все таки можливість відбутись простій звичайній людині. Я ніяк не міг повірити в усе це, але жити на стипендію в 590 грн./міс. було важко; тому я почав задавати питання, розбиратись. І вже в перший місяць співпраці мій дохід перевищував підвищену стипендію рівно в 5 разів. Я зрозумів, що це дійсно класна компанія і класні люди, які ведуть цю справу. На сьогодні мені тільки 27 років і я вже СЛ, веду регіональний бізнес, клієнти в багатьох містах України і закордоном. За час співпраці з компанією отримав багато подарунків: ноутбук, айпад, телефон, 950дол. і 1500 дол. на Китай, 1500 дол. на Кубу, десятки  продуктових подарунків та ін.. Побував в Єгипті, Кубі, ОАЕ, Китаї, Болгарії, Туреччині, Європі. Мені подобається в компанії особистісний розвиток, лекторська діяльність. Так в статусі 8* отримав премію 3000 дол. за перемогу у міжнародному конкурсі кращих лекторів. Маю можливість допомагати батькам (подарував батькові автомобіль), придбав свій вже третій автомобіль за кошти зароблені в компанії, кожного року поїздки закордон – і знаєте, це саме той стиль життя, про який я завжди мріяв.

Сьогодні мій дохід в багато разів перевищує дохід  фінансиста, яким я мав стати, тому я розумію, що вибрав правильний шлях! І звичайно це тільки початок!

Я швидко стартував в бізнесі: ЗК я зробив власними інвестиціями, щоб оцінити переваги продукції і переконатись в її якості, ПК допрацював на клієнтах! В перший же місяць в мою команду підписалось 11 пратнерів, з яких шість теж зробили ЗК — дублікація працює! Звичайно краще одразу стартувати з ПК, оскільки переваги зовсім інші — кращі!

Людей, які сьогодні досягнули успіху з компанією Тієнс дуже багато, саме на таких реальних прикладах , уявіть, як може змінитись ваше життя…!!!

Коли на конференціях виходили лідери 8* на сцену і більшість з них говорили, що з 8* бізнес Тієнс тільки починається, я їх ніяк не міг зрозуміти. Але закривши  даний статус, я зрозумів, про що вони говорили. І сьогодні, теж хочу сказати, що бізнес Тієнс з 8* тільки починається. Мова йде про новий рівень, етап збору плодів роботи і реалізації своїх більш масштабніших планів, як і в бізнесі так і в особистих цілях. Зараз вектор тільки один – «Золотий Лев». І звичайно максимальна підтримка моєї команди, партнерів, які колись повірили в мене і в компанію. Створення кращої платформи та сервісу для росту команди та лідерів. Велике дякую команді, кожному лідеру, клієнту. Це командна перемога! На статусі 8* розумієш на скільки правильнее рішення було прийнято колись. Оскільки в бізнесі Тієнс ти можеш реалізувати себе в усіх напрямках. І якщо, ще хтось цього не відчув, не зрозумів, закривайте 8* — і Ви переконаєтесь!

Дякую адміністрації і звичайно подяка голові правління пану Лі Цзиньюаню за шанс відбутись у житті не тільки для мене, а для мільйонів людей у всьому світі! Разом – ми сила!!! Бажаю всім успішного бізнесу та співпраці з компанієюТієнс.

Машталер Ольга, 8*

 

З компанією познайомилася будучи студенткою. Роботу не шукала. Але знайомий запропонував можливість додаткового заробітку, я погодилася.

За  період відколи працюю змінилося дуже багато. На початку була недовіра. Чи продукт хороший, чи заробляють тут гроші, чи дають дійсно ті премії про які говорять. І я вирішила все перевіряти. Почала перевіряти продукт. Бо я розуміла, якщо він поганий , то я тут працювати не буду. Спробувала все на собі. Мене часто питають, де я взяла гроші , щоб спробувати продукт. Я попросила батьків, які в плані продукції мене підтримали. Дуже їм вдячна. В мене була алергія і взагалі організм не мішало очистити. Тому вони погодилися мені допомогти. І продукт я перевірила. Дійсно алергія пройшла і ще дуже багато маленьких проблем я забрала.

Далі я зрозуміла що потрібно починати працювати. Тут було вже не так легко. Вчилася я швидко, але впевненості в собі було дуже мало. Можливо комусь буде знайомо. Мене багато хто не підтримував. І мої батьки теж дуже довго мене відмовляли від того, щоб я займалася даною справою. За це я їм теж вдячна. Тому що це загартовує. Чи все виходило??? Звісно ні!!! Люди приходили і зникали . Команда ніяк не могла побудуватися. Зараз я розумію чому. Рішення було прийняте на 99%,а не на 100%.  Але наступив період коли я зрозуміла, що потрібно спалювати всі мости, в цьому мені допомогли наставники і конференція. На одній з конференцій я побачила дівчину, яка починала подібно, а в той момент вона стояла на сцені в дуже великій кваліфікації і я зрозуміла , що теж так хочу. І пішла команда, пішли хороші чеки. Була перша премія 13500грн. (Перша премія в моєму житті, не забуду ніколи). Я тоді повірила що тут дають премії. Далі було додатково 20 000 грн. За 2018 рік додатково 112 000 грн преміальних. Не кожний вчитель такі гроші за рік заробляє( я мала бути вчителем). А в мене тільки премія до основного чеку.  Командою за 2018 рік на даний час ми забрали більше 200 000 грн. І це ще не кінець року.

Компанія кардинально змінила моє життя. Вже реалізовано дуже багато цілей. Багато ще попереду. Одна з цілей на 2018 рік- це було відправити батьків на відпочинок за кордон. Вони в мене ніколи не були на морі закордоном. Вона реалізована. Це такий кайф!!! Вони з таким захопленням розповідали про відпочинок. Це не можливо передати. Це треба відчути . Гроші не все, але емоції які ти можеш отримати і подарувати за них, вартують дуже багато. Люди які заробляють гроші можуть зробити щасливими багатьох!!!

Світлана Будзяк, 6*

Усім привіт! До приходу в компанію я була звичайним продавцем в магазині. Хоча у мене вища освіта (менеджер-економіст), та без досвіду роботи, на жаль, у нас не так легко влаштуватися на хорошу роботу. А так, як я проживала в селі, це було просто неможливо.

Працювала я за мізерну плату, яка складала 850 грн. і за 6 років моєї роботи зросла до 1500 грн. А коли підняли мінімальну зарплату до 3200 грн., мене взагалі скоротили, бо не змогли виплачувати зарплату двом продавцям. Тому мені прийшлося поїхати працювати разом з чоловіком закордон, так як однієї його зарплати на все не вистачало, оскільки в нас двоє дітей.

Переїхавши в нове для мене місто Івано-Франківськ, я почала шукати для себе щось нове, тому що більше не хотіла цієї рутинної роботи. Побачивши в інтернеті оголошення про роботу в офісі, вирішала підійти на співбесіду. Скажу чесно, ще на співбесіді зрозуміла, що це саме та робота, яку я шукала, тому що дуже люблю спілкування з людьми.

В компанії я працюю вже більше року. Мені дуже подобається наша продукція, яка допомагає людям бути здоровими. Завдяки продукції, я покращила своє здоров’я та здоров’я своїх рідних. Також мені дуже подобається те, що ми командою Lider Style разом подорожуємо та відпочиваємо. Побувала разом з командою за кордоном на відпочинку. Це була Італія, Венеція, Угорщина, Будапешт. Тут я побачила світ іншими очими і зрозуміла, що потрібно ще більше працювати, щоб мати можливість частіше подорожувати та відкривати для себе кожного разу іншу країну.

Зараз я у статусі 6*, розвиваю сімейний бізнес, отримала від компанії премію 6600 грн. та багато продуктових подарунків, найблищим часом отримую ще одну премію 7200 грн. У мене є своя команда, вдячні клієнти та друзі-однодумці, яких я знайшла у нас в офісі. Активно працюю над закриттям лідерської кваліфікації 7*.

Дякую своєму наставнику, Олександру Іванческулу, за можливість, яку він мені дав, за його допомогу та віру у мене.

Приєднуйтесь в нашу команду Lider Style, в команду лідерів!

Луцака Наталія, 7*, Чернівці

Моє знайомство з компанією Тієнс відбулося зовсім недавно. І я щаслива, що в один чудовий день я відкрила ці двері. Я відкрила для себе можливість покращити своє здоров’я, і отримувати гарні доходи. Зараз я ділюся цією можливістю з усіма, хто готовий мене почути: родичі і знайомі, це молодь і середнє, і старше покоління, це багато – багато людей, яких я ніколи не знала раніше, зараз вони приносять слова вдячності за наданий шанс стати здоровими.

Якось так, непомітно, роблячи цю справу з любов’ю, появилися статуси, появилася команда. Я отримую задоволення від своїх дій і результатів, я отримала багато подарунків від компанії і наставників. Так, в подарунок отримала путівку на відпочинок на море в Туреччину, куди їздили разом з нашою командою. Також була можливість взяти участь в Євротурі   по декількох країнах Європи. А скільки подарунків я отримала нашою чудовою продукцією! Це декілька Подушок, декілька Ковдр, оздоровчої продукції на багато тисяч гривень майже кожного місяця.

Зараз працюю над премією по Мотиваційній програмі, це знову ж таки нові приємні грошові нагороди.

Я люблю бути корисною людям, тому більшу частину свого часу займаюся діагностикою та консультуванням щодо здоров’я. В нашому центрі «Здоров’я» створені гарні умови для того, щоб кожна людина змогла скористатися можливістю зберегти і покращити своє здоров’я.

Попереду ще багато цілей і планів, багато ідей, які поступово втілюються в життя.

Особливо хочу принести слова вдячності засновнику нашої корпорації Лі Цзиньюаню, який зумів об’єднати цілий світ навколо цієї благородної справи. Звичайно вдячна адміністрації Тієнс Україна за створені умови і сервіс. І величезна вдячність всім моїм наставникам за навчання, мотивацію, власний приклад, допомогу. Разом ми сила!

Я вірю, що дуже скоро наша компанія Тієнс увійде в кожну сім’ю, в кожен дім, в кожне серце. І мені дуже приємно, що займаємося такою корисною і потрібною справою. Адже здоров’я це великий скарб, і разом ми можемо його зберегти.

Тарас Плакса, 7*, Івано-Франківськ

Я  родом  із  села.  Коли б  мені в дитинстві  хтось сказав ,  що  мої  мрії  стануть  реальністю,  я  б  довго  сміявся .  Безмежно  дякую  своїм   батькам за  життя та  достойне  виховання. Я  тільки  зараз це розумію. Колись  я  дуже  скаржився  на  своє  життя:  вважав, що  народився   в  неправильному  місці  і  в  неправильний час. Тому  на початку мого самостійного  життя   були перешкоди. Це заслуга  моїх  неправильних  думок.  Розуміння  про  це  приходить  із  часом. Закінчивши успішно школу   із  відзнакою , маючи   масштабні  амбіції, почалася моя  подорож  в  доросле  життя . Вибравши  достойний  ВУЗ, бажаючи отримати  одну  із високооплачуваних  професій (я так думав!?) у  медичній сфері. Почав  навчатися,  здобуваючи потрібні  навики  і знання. Студентське життя  в  мене  було  незабутнє (хлопчик  із  села, який  хотів  усе  перевірити  та  спробувати, потрапив до міста…). Вже  із  першого  курсу  шукав  собі підробіток (промоутер, різноробочий  будівельної  сфери, офіціант , бармен ).  Поєднував  непоєднуване- роботу  та  навчання  (хто  навчається у медичному вузі, мене  зрозуміє) .Через фінансові проблеми  сім’ї  не зміг  продовжити навчання. Отримав  незакінчену  освіту і  почав  працювати ще  більше . Я думав,  якщо  матиму декілька  напрямків  доходу, то  забезпечу  себе.  Працював,  більше  ніж  треба, але  все ж таки   просив  гроші  в  батьків, які  були  за кордоном і  допомагали  мені. Мені ж завжди  хотілося бути  фінансово незалежним. Напевно,  смішно  буде  звучати, але я в свої 23 роки перепробував багато професій (наймана праця: від  різноробочого до  бармена і  масажиста, косметолога,  різні  навчальні  курси), які  давали  мені  ще  інші  напрями  роботи. На жаль, змін не відбулося  ніяких. Я працював, але то не  оплачувалася робота, то  закривався  заклад  чи  офіс ). Я вирішив  взяти  тайм-аут. Поїхав у село, але  через місяць  зрозумів, що деградую. Потрібно було терміново щось  змінювати, але  як  і що саме, я  не  міг  зрозуміти .

І  в цей  період мого  морального  виснаження  я знову  сканую  біржу  праці  і  шукаю  роботу. Дзвінки,  співбесіди …

Пройшов    співбесіду в одному офісі,  потрапив  на підготовчі  курси, де мені  все дуже   сподобалося . Але  як  я  маю  із  своїм  медичним складом розуму працювати  тут,  ще не  усвідомлював.  Коли  повністю  познайомився  із  бізнесом  TIENS  зрозумів, що   дуже  добре знаю продукцію (мав  круті  результати власного стану здоров’я та  здоров’я  своїх рідних  після  прийому продукції TIENS), знаю  цінність  даного  бренду для  сучасних  людей. Рішення  було  остаточне- буду  працювати тут!

Почав  робити  перші  кроки  в  бізнесі. Так, як  я знав  продукцію,  закрив ЗК власними  інвестиціями. Потім працював із  клієнтами і закрив  ПК. Скажу  відверто, що вже  на початку своєї роботи почалися  роздуми  про дурниці:   ,,чи справді   це  моє , чи  точно  тут  так  все  круто …,  а які тут  подарунки… премії, подорожі, визнання, звідки в  них такі  гроші?’’  Також  зі сторони  батьків  не  завжди  була  підтримка, і ці роздуми заганяли мене в кут. Моя  вам порада – не  думайте  так  довго, як  я — починайте  зразу із  правильної  установки . Це  мене  відкинуло  на  декілька  місяців  назад  в  моїй  кар’єрній   сходинці. Потім мені  стало  цікаво.  Я  почав  розбиратися в інформації,  вивчив масштаби  компанії, яка  має філіали в  190 країнах  світу, якій  довіряють і користуються продукцією багато народів.

– А ти  тут один  довіри  не маєш! Це  твої  проблеми,-  подумав  я.

На початку  будь-якої  справи  завжди  потрібно мати   навики. Я не  скажу,  що   все  зрозумів, але  почав,  як   медик,  набувати досвіду . В мене   просто дороги  назад НЕ БУЛО. Я не хотів повертатися до найманої  праці !!!

Мій вибір  був  правильним!

Вже  через  декілька  місяців я  почав усвідомлювати, що   займаюся  бізнесом!!! А  допоміг  мені в  цьому мій коуч. Я  вдячний  людині, яка  зробила  мене тим,  ким я  є зараз, людині,  без  якої б Плакси  Тараса  не знали.  Наставниця  в усьому: в житті  і  в бізнесі  (завдяки  компанії  і  команді я  знайшов свою  другу половинку). Щиро  дякую тобі,  Генкул Марія Іванівна. Це  твоя  заслуга, що  я  сьогодні такий, яким є.

Щоб   мати  круті  результати, я  розпочав змінювати  себе  щодня .  Найперше- це робота над собою!!! Я  почав  багато  читати ( хоча не  скажу, що  я  дуже  це люблю), став помічати , що  змінююся . І  основне:  працював  над  власними  цілями . Мене   вразила  команда, яка  працювала в  даному  офісі, тому  що  я бачив  багато  людей і відчував  позитивну енергію, яка   панувала  в  цій команді, котрої  я  раніше ніде не бачив. Була добре налагоджена  система,  котра  давала  швидкі  результати і фінансову  винагороду. Мені  повезло тому,  що  в  команді  не  один  коуч , а  декілька. Я  розвиваюся  в потужній молодіжній  команді крутого молодого бізнесмена Іванческула О.І., СЛ та бізнес-леді  Хоцевич О.В., БЛ . Я бачив, як  працюють мої наставники,  і їх дублював. Ось  так я  вже  серйозно  почав вести бізнес TIENS  і працювати на себе.

Навчання , тренінги , конференції  сформулювали  в  мені той  стиль  життя,  про  який  я  мріяв  з  дитинства, який  я  бачив  до цього  тільки  у  фільмах. Це  все  насправді  зараз  відбувається  зі  мною.  « Якщо  ти хочеш  бути успішним – знаходься серед  успішних»!  Я  почав  використовувати цю  фразу і  реально  можу  сказати , що знайшов  платформу  зараз  в Україні, щоб  розвиватися і отримувати  пасивний дохід.

У бізнесі я  поєдную  свою справу з улюбленою медициною. Займаюся сучасною функціональною  діагностикою всього організму  на  клітинному  рівні. Працюю на апаратно-програмному діагностичному комплексі «INTERA  DIA KOR» та  поглиблено  вивчаю регуляцію імунітету.  Вивчаю цілісний комплексний  стан організму та відновлення  здоров’я людини. Щодня спілкуюся  зі  своїми постійними  клієнтами, які завдяки прийому  продукції  відновлюють  втрачене  здоров’я, і дякую  собі за те, що  стало розуму  розібратися і розпочати  бізнес в TIENS .

Бізнес і команда, в якій я зараз розвиваюся, змінили мене  кардинально. Найперше — це повага  від  себе  та  рідних за  особистісний ріст. Я подорожую містами  України,  відкриваю для себе нові  країни: Туреччину ,  Єгипет, а ближчим часом  планується подорож до Італії та  у  Дубаї. У  мене  появилося  багато  друзів та партнерів  по  бізнесу. Я  щодня  знайомлюся із  новими  цікавими  людьми.

Проходжу різні тренінги  від  сучасних  тренерів по  розвитку  бізнесу:  Джон  Кехо , Єгор Грібов, тренінг  мільярдера, Президента корпорації TIENS, Лі Дзиньюаня в  Києві. Це  той  стиль  життя,  про  який  я  мріяв  щодня  з  шкільних  років. Мені  зараз тільки  26  років. Це тільки  початок моєї кар’єри. Мені подобається, що  мій  дохід  щомісячно  збільшується в  декілька  разів від  місячної   зарплати  звичайного медика. Дякую своїм  наставникам за  терпіння,  дякую  адміністрації TIENS-Україна за  підтримку. А  також  дякую  Голові  правління  міжнародної корпорації TIENS п. Лі Цзиньюаню за  круту  платформу розвитку  свого   власного бізнесу   і  своєї  команди. Бажаю всім  крутих  результатів в  бізнесі та  потужних  чеків !!!

Мар'яна Гудима, 6*, м. Львів

Ще з дитинства я хотіла  жити як багаті сім`ї , мати дорогий  автомобіль та їздити відпочивати закордон. Але я з простої сім`ї  мої батьки не могли дати мені такого багатого життя. Вони і так дуже багато зробили для мене я їм за це дякую.  В школі я вчитись не хотіла  дуже, старалась завжди не піти до школи, то мене живіт болів , а то просто ніби виходила з дому до школи, а сама сідала в маршрутку і їхала до Львова, було весело.  Ще в 5 класі я казала, що піду після 9-го класу, якби можна було піти швидше то пішла б.  Поступила в медичний коледж , як моя мама. В коледжі я задумувалась, що буду бізнесвумен , але з мене всі сміялись не сприймали. Але я таки була на своєму. В квартирі в які я жила в мене вся стіна обклеєна картинками машин, будинку, острова, різних моїх мрій. От такого я хотіла життя! Закінчила коледж ну і потрібно було іти на роботу, пішла працювати  на ЕМД( екстрена медична допомога). Впринципі робота подобалась бо дуже багато я мала практики, за той період який я працювала в мене було все. Це була справжня школа життя, хтось працюючи на швидкій не мав таких  важки викликів , які  мала я за 6 місяців роботи. Але зарплата не відповідала роботі і я вирішила залишити ЕМД.  В дома були скандали з батьками бо вони були категорично проти того, що я залишаю державну роботу. Але у мене була своя думка, і я прийняла правильне рішення.  Весь місяць я була в пошуках роботи, дуже багато стажувань і практики проходила, але не моє було. І дійшло до того , що я казала собі якщо через 3 дні я не знаходжу роботу, я іду в армію. Вже були на зв`язку з татовим знайомим який був в армії, мені лишалось зібрати документи і їхати на 3-місяці в Житомир на бойові навчання. Називали мене вдома родичі безстрашною, баба аж плакала як дізналась що піду в АТО. Але в вівторок як сьогодні це пам` ятаю до мене подзвонили запросили на співбесіду. Радості не було меж. Я погодилась навіть не роздумувала. Приїхала пройшла співбесіду чесно нічого не зрозуміла , на той момент я просто думала, що це мій шанс, доля такими подарунками не розкидається. Саме більше сподобалось те, що є можливість кар’єрного росту, розвитку того що я саме більше хотіла. Пройшла стажування, і почала активно працювати. Робота з наставником йшла повним ходом, план, консультації , моїх подальших дії – це дуже важливо. Так були труднощі, моментами було дуже важко , але правильна література, консультації з наставником, відвідування всіх без виключень Бізнес шкіл та ціль не давали мені здатись. Появилась команда, закриття першого лідерського статусу 6 *, виконання мотиваційної програми.  Так це круто, але ще працювати і працювати.  В мене є серйозні наміри працювати та добиватись високих статусів. Компанія дає все, головне розібратись. Я дякую наставнику Кобзею Володимиру 7*, що він до мене подзвонив та запросив на співбесіду. Дякую також інформаційному наставнику Худі Володимиру 7* та верхньому наставнику  Тринька  Віра ЗЛ за їх поради та консультації.  Вони кардинально змінили моє життя.

Мої цілі – відвідати кожну країну світу, жити деякий період закордоном, дорогий автомобіль та багату старість моїм батькам за те, що вклали в мене.

Олена Байдак, 8*

5 років я намагалась стати мамою, час минав, але дітей не було. Одна прекрасна людина — Валентина Миколаївна Левчакова, порадила мені оздоровчу продукцію TIENS. Моя радість була безмежною, коли на третій місяць прийому комплексу продукції, я завагітніла. І, приймаючи продукцію TIENS під час вагітності, я народила здорову дитину.  6 років декретної відпустки… Далі мене запрошують на захід, який організували співробітники компанії ТIENS. Цей день став знаковим в моєму житті. Я побувала в «казці», де люди різних професій і різних вікових категорій розвивались і досягали успіху в TIENS. Мені захотілося, щоб ця «казка» стала моїм життям. Я почала активно працювати, деякі люди вірили мені і йшли за мною, інші казали «ні». Я продовжувала рухатись далі. В 2014 році я отримала визнання від компаніі — 1500у.о. на поїздку за кордон за виконання мотиваційної програми. В 2017 році вперше стала керівником філіалу. В 2018 році отримала премію 6600 грн. за виконання умов мотиваційної програми. 2 рази вже була в Китаї, в штабквартирі компаніі, в м.Тяньзині, була на виробничих базах, в музеї TIENS, в наших готелях All-Legent, оздоровчому центрі. В 2018 році збулась ще одна моя мрія – я повезла свою маму на відпочинок  у Єгипет. Тепер у мене є маса фото, де моя мама посміхається, бо вперше вона летіла літаком, вперше каталась на верблюдах, вперше їздила на квадрациклах, вперше побачила піраміди, вперше займалась в свої 62 роки дайвінгом!!! Знаєте, це особливі емоції, і навіть заради них вже варто наполегливо працювати. Зараз являюсь керівником Вінницького філіалу. Команда понад 150 партнерів і споживачів продукції розвивається в кількох регіонах України.

Я вдячна своїм наставникам — Щасливим Олегу Леонтійовичу і Катерині Володимирівні, СЛ, за можливість розвиватись і досягати успіхів в бізнесі TIENS. Я вдячна Богу за TIENS, вдячна пану Лі за можливість вести власну справу, за шанс бути здоровою, підтримувати здоров`я своїх близьких, за людей моєї команди, за «казку», яка стала моїм життям.

Слова- побажання потенційним партнерам:

    — Компанія «Tiens» дає різні можливості для усіх людей: тут є здоров`я, є матеріальне забезпечення, є визнання, є самореалізація, є розвиток, є можливість працювати на себе, є можливість приносити людям користь.  І кожен сам собі визначає,  що саме потрібно йому!

    — Будь серед кращих!

Данилюк Валентина, 6*, Чернівці

Одного чудового дня я шукала для себе щось у житті. Я шукала цю можливість поміняти все на краще, і знайшла це в одному простому оголошенні: Робота. Прийшовши в офіс, я зразу відчула теплу приємну і доброзичливу атмосферу, я знайшла те, що шукала. Я знайшла звичайно можливість працювати і отримувати дохід, і водночас можливість зберегти своє здоров’я.

І все це завдяки співпраці з корпорацією Тієнс. Разом, в нашій чудовій команді професіоналів, з допомогою наставників, ми сіємо щодня це зерно здоров’я і успіху в серцях людей, і дуже приємно бачити, як воно проростає! Приємно бачити щасливі очі тих, хто приєднався до нас і ми стали як одна сім’я.

Часто ми відпочиваємо разом на природі чи на морі, я за цей не такий вже великий час мала можливість відвідати різні містечка України.

Особливо мені подобається навчатися на тренінгах і форумах. Мені пощастило побачити і почути самого Президента Лі Цзиньюаня на міжнародній конференції. Багатьох успішних тренерів і лідерів нашої компанії. На таких навчаннях отримуєш нові знання і досвід, нові враження і позитивні емоції, народжуються нові цілі.

Зараз активно працюю над премією по Мотиваційній програмі, адже таких премій, як у нас в Тієнс, я ще не бачила ніде. Треба брати все, що дає компанія.

А компанія дає нам все для того, щоб достойно жити на сьогоднішній день. Головне: бути вдячним за все це і розвивати ці можливості, ділитися з тими, хто теж хоче їх мати.

Марунчак Ольга, 7*

Всім вітання! Звати мене Ольга, на даний час мені 19 років, студентка. З компанією познайомилась в не повних 18 років – це той вік, коли на роботу брати ніхто не має бажання. Шукаючи для себе підробіток на період літніх канікул, побачила в інтернеті оголошення стосовно роботи офіс – менеджера. Так, як по характеру я смілива,  – не побоялась подзвонити і записатись на співбесіду (адже мала досвід тільки по роздаванню флаєрів на вулиці).

Ще в дитинстві мріяла про бізнес, відкриття ресторану чи якогось готелю, але розуміла, що моя звичайна середньостатистична родина не в змозі дати мені цього. Закінчила школу з медаллю, університет виплачує мені стипендію, але розумію, що ці досягнення успіху, якого прагну – не принесуть. Ось чому робота в даній компанії відкрила мені нові можливості,  дала шанс зрозуміти, що може бути щось краще.

На даний момент мій статус 7 *, за що дякую моєму наставнику і партнерам, які повірили в компанію, повірили в продукт і вірять в мене. В процесі  зрозуміла, що хто працює – той має. За час співпраці багато чого навчилась, зрозуміла, а вчать тут – як заробляти, як мріяти, як реалізовувати, не порівняти із вищим навчальний закладом, після якого без досвіду роботи – роботу не дають. Найприємніше бачити те, як мої партнери отримують визнання і розуміти, що мої дії допомогли комусь побачити інше життя, інші можливості.

Мої цілі – це гарне достойне життя для мене та моєї команди, хочеться щоби віра в компанію і продукт була присутня у кожного українця. Знаю одне: «Щастить найбільше тому, хто найбільше працює!»

Надія Миколюк, 7*

Коли я познайомилася з компанією Tієнс, я працювала майстром манікюру, до цього мала свій власний бізнес, манікюрний зал і салон краси, ще до бізнесу працювала на швейній фабриці, фіціанткою. Я завжди хотіла стати успішною, і до мене періодично приходили якісь шанси, де я змогла б розвиватися і працювати на себе. Коли я побачила оголошення в маршрутці про  роботу в офісі, менеджером, з кар’єрним ростом, зростаючим доходом, Мені стало цікаво. Я вже мала роботу, але  захотіла  поєднувати. Тому що я розуміла, що професія майстер манікюра, мені тих доходів  про які я мріяла не дасть. Постійно дуже сильно втомлювалась, були проблеми по здоров’ю, боліла спина дуже сильно.

Коли я пройшла співбесіду, компанія стала для мене шансом, тому що тут не потрібно ніяких навиків особливих, тут потрібно тільки бажання і постійно навчатись.
 Я почала працювати… І мене дуже захопила атмосфера, доброзичливі люди які постійно були в хорошому настрої, говорили компліменти. Мені дуже сподобалось те, що в компанії  тебе підтримують наставники. Допомагають розвиватися. За досить короткий термін у мене вже були досить серйозні досягнення. Я на кожному форумі нагороджувалася на нові статуси. Дуже швидко закрила «БК» це було  за два дні, власним споживанням, швидко закривалася «ЗК», «ПК» — до місця часу.
Дочекавшись заміни в салоні на третій місяць, я прийняла рішення займатись серйозно цією справою, і перейшла на основну зайнятість. Взяла участь в конкурсі лекторів і стала лектором офісу, хоча дуже боялась публічних виступів .За три місяці був статус 6*. За рік 7*.
Розвиваючись в цій компанії, я бачу команду успішних людей, на яких хочеться рівнятися і досягати все більших і більших результатів.
Завдяки компанії я відвідала свій перший закордон. Це була Турція,  сім днів, все включено. Через пів року вже була друга поїздка Шерм-Аль-Шейх, Єгипет, Каїр,Піраміди, квадроцикли в пустелі, дайвінг і прозоре Червоне море з кольоровими рибками і коралами. Найкращі емоції, переживання, просто круто, тому що до 30 років Я ніде не була за кордоном і не могла собі цього  фінансово дозволити, Ні по часу. Завдяки компанії сьогодні в мене відбуваються такі зміни в житті. Я дуже вдячна, за те що сьогодні я маю здоров’я, у мене неймовірні результати по здоров’ю.   Взагалі для мене дуже важливо те, що я несу людям здоров’я, така  соціальна міссія. Збулася дитяча мрія — я була ведучою великого форуму і брала участь у конкурсі краси.
Приєднуйтесь в нашу команду, тому що команда  Liderstyle сьогодні вже дуже потужна!  нас чекає просто неймовірний успіх в багатьох країнах світу!!!
 
Марта Лопушанська, 7*

Прийшла у бізнес компанії Tiens звичайною студенткою у віці 19 років, навчаючись на факультеті журналістики. Відрізнялася від інших твердим характером та бажанням до багатого життя. Я  вірила , щоб  досягнути успіху потрібно тільки поставити ціль  та діяти. Я повністю все своє дитинство присвятила навчанню, відмінним показникам, тому що було сильне бажання вирватися з стану бідності, який мені не подобався !!!Я розуміла, що достойна іншого життя!!!

Коли побачила ,що хороший атестат не дає можливості високого заробітку ,дійшла висновку, що потрібно міняти оточення!!!З 1 курсу навчання почала практично працювати на телебаченні. Спілкувалася  такими публічними особистостями: Ольгою Фреймуд , Андрієм Садовим,Костею Грубичем,Ірмою Вітовською та іншими .

Вирішила , що буду працювати у іншому напрямку через низький дохід та  несприйняття моєї думки. У мене на першому місці -це незалежність,власна позиція, індивідуальність, свобода дій- цих факторів у цьому напрямку я не бачила!!!

Потрапивши в бізнес я швидко стартувала: ЗК я зробила власними інвестиціями, ПК- продукція для рідних ( покращення їхнього здоров’я). На другий місяць роботи  я стала лектором офісу!!!

Мені подобаються в компанії особистий ріст,можливості  пасивного доходу , постійні подорожі, лекторство. Побувала за зароблені кошти на відпочинку за кордоном :Туреччина, Єгипет, за  2 місяці буде Італія. Велика ціль — у 2018 році відвідати  Дубаї!!!

Вдячна моїм наставникам за  приклад  Іванческулу  О.І. СЛ (Номінант  премії 100 000 грн., в його складі найбільша молодіжна команда , лідер ,який розвиває  цей бізнес  у багатьох містах України ) , Кузику В. Г. 8*( Номінант премії 40 000 грн.). Для мене це приклад успішних підприємців!!!Я впевнена ,що з підтримкою моїх наставників та власними зусиллями наш бізнес вийде на зовсім інший рівень!!!

Мої цілі-розвиток моєї команди в Україні  та за кордоном( охоплення великих територій) ,повна фінансова  незалежність!

Мої життєві девізи:Труднощі роблять нас сильнішими!

Ніщо в житті не дається просто так!Потрібно на це заслужити!

Ніколи не здаватися!В бій до кінця!

Facebook:  facebook.com/martalopushanska

Instagram:  marta_lopushanska

Назар Климко, 6*

Всім привіт, я Климко Назар, сьогодні мені 19, з компанією Tiens я познайомився не так давно, при цьому я ще не був навіть студентом, хлопцем у 17 років я вирішив знайти додатковий дохід на літо, зірвав оголошення, зателефонував так і розпочав свій рух із компанією. Раніше до цього я ніде не працював, і на початку не було впевненості, що вийде, що я зможу себе тут реалізувати, але побачивши переваги в кар’єрі, фінансовій свободі, особистісному розвитку, я зрозумів, що потрібно не упустити свій шанс досягнути того чого, скільки себе пам’ятаю хотів.

Отож я почав рухатись швидко закрив свій перший статус ЗК, хтось сказав би немає можливості, я кажу немає простого бажання щось кардинально змінити в своєму житті, коли воно присутнє все стає більш ніж можливо. Загалом, враховуючи те, що я студент я не мав змоги багато часу приділяти роботі, тому на початку працював по 2-3 год/день, були злети і падіння, як і в будь-кого, але коли є чітка ціль до якої рухаєшся, ти не зупиняєшся і впевнено рухаєшся до її реалізації, при цьому за короткий період часу став лектором офісу, досягнув статусу 6*, моє життя почало кардинально змінюватися, нові знайомства, перемоги, досягнення і я знаю, що це лише початок мого шляху до успішного та красивого майбутнього спільно з компанією Tiens та командою liderstyle.

Я впевнений, що кожний заслуговує на таке життя, яке він сам для себе готовий створити, якщо у 19- ти річного хлопця виходить змінювати своє життя, значить у вас – це точно вийде!

 

Щаслива Любов, БЛ

Виросла я у звичайній, середньостатистичній сім’ї. З дитинства мені всі говорили- “Гарно вчись у школі, гарно вчись в університеті і ти знайдеш хорошу роботу!” Закінчивши Вінницький Національний Технічний Університет і отримавши диплом програміста, я мріяла про ту саму «хорошу роботу» в перспективній компанії, де буде кар’єрний зріст, зростаючий дохід і т.д. Але в один прекрасний момент всі ці мрії були розтоптані однією фразою «Досвід роботи є?» Але де ж його узяти, коли ти тільки закінчив університет! Звичайно немає! «Тоді ви нам не підходите!». Цю фразу я чула майже скрізь, куди б не влаштовувалась, навіть продавцем у магазин. Я була озлоблена на всіх- на державу, на роботодавців, на батьків…Але розуміла, що просто сидіти у дома –це не вихід.

І одного дня, мій батько розповів, що в міжнародній компанії Тієнс, в якій він уже працював, йде відбір працівників у офіс. Пройшовши базову підготовку, побачивши дохід та перспективи, я зрозуміла, що дуже хочу тут працювати. І так почалась нова сторінка мого життя! За час роботи в компанії Тієнс, я вперше побувала за кордоном ( Китай, Іспанія), і все це, за рахунок компанії! Отримала премію 5000 у.о. Я створила команду партнерів, які зараз працюють в різних містах України( Вінниця, Миколаїв, Біла Церква, Одеса), в наступному році буде відкритий ще один офіс у новому місті. Хочу подякувати своїм батькам за довіру і за шанс бути успішною в бізнесі Тієнс. І коли я чую, що хтось сумнівається, що цей бізнес працює, чи ще щось говорить …я запитую тільки одну фразу « Як ви гадаєте, могли б батьки порадити своїй дитині щось погане?». «А ви могли б своїй дитині порадити щось погане?» І всі сумніви відразу відпадають. Тому, ставте цілі і добивайтесь їх, і не звертайте уваги на тих, хто не вірить, що ви можете чогось більшого досягти! Бажаю вам успіхів!

Маю структури в Україні в таких містах: Вінниця, Миколаїв, Біля Церква, Одеса.

Особливі досягнення в бізнесі «Тяньши»: в 2015 році отримала путівку в Китай на міжнародну конференцію в розмірі 1000 у.о., в 2016 році була нагороджена премією від компанії -5000 у.о., в 2016 році отримала путівку в Іспанію( Мадрид) на міжнародну конференцію та відпочинок в розмірі 2400 у.о.

Мій девіз: Немає нічого неможливого!

Моя мета: Створити команду партнерів, відкриття офісів в кожному регіоні України, а також за кордоном. Отримання пасивного доходу і досягнення найвищого статусу в компанії ПЧП.

Хобі: подорожі, активний спосіб життя.

Улюблена цитата:
Успіх — це сума невеликих зусиль, що повторюються день у день. (Роберт Кольєр)

Facebook: facebook.com/lubashasliva

Instagram:  happy_love_

 

 

Ольга Базар, 6*

                      Доброго дня,  доброго всім здоровя!

Мене звати Ольга Базар, мій статус 6*, у мене є Платинова карта, яку зробила власним споживанням.

До приходу в компанію ,,Тієнс’’ я працювала в загальноосвітній школі 15 років, була вчителем української мови і літератури. Здобула кваліфікацію-вчитель вищої категорії. З 2002 року по 2005 рік працювала сільським головою в рідному селі Тарасівка. Після першого Майдану,  у березні 2005 року, була призначена Президентом Віктором Ющенком на посаду голови Тлумацької районної державної адміністрації. Як в народі говорять, керувала Білим домом 3 роки, 2 місяці і 5 днів. Чому так детально пам’ятаю цей період мого життя?  Тому що не так просто жінці, в якої була 2-х річна дитина, керувати районом і відповідати за стан справ у всіх галузях, за роботу всіх структурних  управлінь і відділів. Хто працював на державній службі, той мене прекрасно зрозуміє. В цей період мого керівництва в районі активно проводилась газифікація 16 населених пунктів, а ще в 6-ти –окремих вулиць. Проводилась заміна підвідного водогону до міста Тлумача, яке потерпало від частих перебоїв у водопостачанні через постійні пориви старих зношених водних мереж. Одним  із  пріоритетних завдань було залучення інвесторів у сільське господарство, а також відновлення роботи дитячих садочків і ще багато-багато інших важливих справ, не говорячи про поточні щоденні проблеми. Була складна суспільно-політична ситуація в державі і в районі зокрема.  Ця робота вимагала певних знань, витримки, сили волі та високої самодисципліни. В райдержадміністрації я пройшла такий гарт, який залишився  на все моє життя.

З серпня  2008  по квітень 2015 року я працювала на посаді начальника управління статистики у Тлумацькому районі. 7 років я очолювала цю районну структуру. Після прийняття Постанови Кабінету Міністрів про те, що пенсіонери, які перебувають на державній службі, мають вибирати, чи отримувати заробітну плату, чи пенсію, я розрахувалася з роботи і вийшла на заслужений відпочинок. Півтора року перебувала на пенсії. Очікувала, що пропрацювавши 38 років , з них 15 на високих керівних посадах, я буду мати достойну пенсію та забезпечену старість. Але перший похід до банкомата розвіяв усі мої сподівання. Мені призначили 2600 грн. пенсії. Звичайно, це удвічі більше, ніж усім пересічним пенсіонерам, які отримують 1300-1400 грн., але погодьтеся зі мною, що це дуже мала пенсія. У мене на утриманні є 14 літня дочка-школярка.  Ця обставина заставила мене переглянути мої погляди на  подальше життя. Адже, сьогодні забезпечення і виховання дитини вимагає значних коштів.  Економити не було змісту. Я почала думати про пошук роботи. Якось я перебувала у справах в Івано-Франківську. Проходячи вулицею Січових Стрільців, я побачила оголошення  про те, що пропонують роботу для людей з педагогічною освітою. Я зателефонувала на зазначений номер. Відповіла Ольга Сергіївна, яка призначила мені співбесіду. Так  розпочалася нова сторінка у моєму житті. Вже на Підготовчому і Базовому курсах я зрозуміла, що компанія ,,Тієнс’’ відома у світі, дає великі можливості. Великий вплив на мене справила Марія Іванівна Генкул. Мене глибоко вразила її історія. Коли я дізналася, що наш керівник  Олександр Іванович Іванческул розпочав бізнес у студентські роки, а тепер є знаною в Україні людиною, то зрозуміла, що треба негайно змінювати своє життя. А виявляється, що у  нас є наставник, який дав нам усім шанс-це Олена Вікторівна Хоцевич. Ця тендітна бізнес-леді мала мудрість і сміливість, будучи студенткою, поєднати своє життя з компанією ,,Тієнс’’. Саме  вона запросила Олександра Івановича до співпраці. Я пройнялася великою повагою до цих молодих  людей, а через них відчула довіру до компанії. Я сказала собі, що я зможу досягти успіху, адже вони змогли. У мене великий досвід у сфері людських відносин. Я зумію змінити своє життя.

Нова справа  вимагає нових знань. Уже з перших днів я почала посилено займатися самоосвітою. Велике враження на мене справила книга Роберта Кійосакі ,, Багатий тато, бідний тато’’. Вона відкрила мені очі на те, чому так багато людей мають фінансові проблеми. Звичайно, що фінансової грамоти нас не вчили в школі. Не акцентували на цьому уваги ні в педінституті, ні в Академії при Президентові України, яку я закінчила у 2009 році. Сьогодні, дивлячись на молодих людей, які шукають можливості реалізувати себе, від щирого серця раджу Вам:,, Не плекайте ілюзій, що Ви будете гідно жити, працюючи  на державу чи на когось. Не шукайте собі найманої праці. Почніть працювати на себе, розгортайте свій бізнес’’. Компанія  ,,Тієнс”  дає таку можливість усім. Зрозумійте мене правильно. Я розказую Вам свою історію не для того, щоб похизуватися перед вами. Адже хвалитися особливо і нема чим. Так, я маю певне становище і статус в громаді. Але я сьогодні звичайний пенсіонер, який бореться за виживання своєї сім’ї, як і усі пересічні українці.

25 років свого життя я присвятила громадській діяльності. З 1990 року я була активною учасницею державотворчих процесів: виступала на мітингах, брала активну участь у всіх революційних подіях новітньої історії України, отримувала високі нагороди від керівництва держави, а також  обласного та районного рівня. Але це не принесло мені гідного матеріального забезпечення.

Я щаслива, що маю можливість жити у своїй державі. Ми маємо обов’язок  змінювати і розбудовувати її. Для цього нам усім найперше потрібно мати міцне здоров’я   та бути свідомими громадянами. Здорова нація — багата і успішна нація!

Сьогодні я розбудовую сімейний бізнес. В цьому допомагають мені мої рідні. Я стала лектором офісу, я є ключовим партнером у свого наставника. Мені приємно передавати набуті знання та навики новачкам. Пригодився мій вчительський та управлінський досвід. Мене надихають наставники, колеги по роботі. Це порядні, позитивні та успішні люди. Разом складаємо плани, шукаємо нові методи для швидкого досягнення цілей. Настав час наближати послуги до споживача. А це вже новий досвід, вихід із зони комфорту, реальне спілкування з людьми  на їхній території.

Я знаю, що моя дочка, здобувши вищу освіту, не буде шукати роботу, адже вже зараз бере посильну участь у розбудові моєї  команди. Прийде час, і вона набуде навиків та досягне високих статусів.

Компанія ,.Тієнс’’ дає нам можливість швидко робити свою кар’єру. Голова правління корпорації  п. Лі Дзиньюань отримав звання ,, Людина року -2016’’ в Україні і премію в галузі  розвитку міжнародних економічних відносин. З червня 2017 року Україна увійшла до Європейського регіону ,,Тяньши’’. Корпорація, як і весь цивілізований світ, вважає нас з Європою єдиним цілим. На території України вступає в дію європейська модифікація Маркетинг-плану, що для нас означає покращення стратегії розвитку бізнесу.. Гордімося тим, що ми працюємо в компанії ,,Тієнс’’. Для всіх нас відкрилися прекрасні можливості та  нові горизонти.

 

Ониськів Софія, 5* (ПК)

Ониськів СофіяПривіт, Ониськів Софія, мені 19 років, родом з Моршина на сьогоднішній день  я ще студентка.
До приходу в компанію, навчалась на візажиста-стиліста, зараз продовжую навчання на заочній формі на факультеті Міжнародного туризму. Досить швидко почала працювати, практично зі школи. В більшості це  досвід роботи по найму, підробляла в кафе-барі, ресторані офіціантом, барменом, і я знаю що таке цілий день на ногах пробігати та ще й красиво обслужити клієнта щоб отримати чайові та мати гроші щодень. Коли ввечері сильна втома, коли нічого не хочеться але знаєш, щоб мати власні кошти та допомагати мамі фінансово потрібно знову завтра на роботу. Працювала і в день і вночі, але я розуміла що чайовими грошима, адже ставка не висока була, подорожувати я собі не можу дозволити на жаль.

На 2 курсі навчання почала шукати роботу у чудовому місті Львові. Прочитала в інтернеті оголошення, прийшла на співбесіду в компанію Tiens. Проводила співбесіду молода гарна дівчина яка і є моїм наставником Брегін Ярина. Пройшовши співбесіду та інформаційну зустріч – пам’ятаю як сьогодні, найбільше вразило що в компанії є гроші і можливість подорожувати. І думаю а чому б і не розпочати співпрацю, адже закордонний паспорт є, а можливості та доходи не дозволяють подорожувати, можливо це мій шанс. Після інфо-зустрічі , я одразу взяла білети на конференцію яка була в Києві, я побачила велику кількість номінантів на сцені, які отримували премії.Я вперше була в столиці, вперше на яхті по Дніпрі, перше паті з лідерами компанії. І тоді я прийняла для себе рішення,  що ятеж хочу стояти на сцені,поставила ціль, працювати і реалізовувати себе в компанії. Після конференції закрила золоту карту, проплатою абонементу, частково взяла продукцію для себе, отримала результат по продукту та  задоволена, що маю можливість користуватись якісним продуктом.
Наступна конференція, яка відбувалась  у чудовому місті  Львові,я вже стояла на сцені та отримувала перші визнання, а також  виконала номінацію супермотиватор та мала можливість витягувати конверт-сюрприз, в якому була захована путівка в Єгипет.

Емоції перехоплювали дух, сльози на очах, це потрібно було бачити. Моя перша поїздка за кордон, перший штапм у паспорті, вперше бачила літак і ще й летіла в ньому, чесно дуже сильно боялась. Це круто, посеред зими, ти там де літо, це фантастика! Квадроцикли, пустеля, голуба лагуна, верблюди, ALL INCLUSIVE. І я розумію що тут в компанії  Тіенс я можу реалізовувати дитячі мрії, ставити нові цілі і йти до них, реалізувати себе разом з компанією Tiens.
Повернувшись з Єгипту з новими цілями , закрила Платинову карту і не одну.
Завдяки компанії та наставникам я розвиваюсь в прекрасній команді. Не боюсь перешкод на шляху, а ставлю цілі та вперед до перемог. Найближча моя ціль це 7* та регіональний бізнес.
Я дякую Богу що не послухала на початку відмов друзів, які не підтримували, що я не тим займаюсь що потрібно. Дякую ще раз, що я маю власну думку і я сама вирішую ким і де я хочу бути, дякую наставникам за підртимку.
Дякую компанії Tiens за нову сторінку в моєму житті та за можливість  жити завтра краще ніж сьогодні та будувати своє майбутнє!Ониськів СофіяОниськів Софія

Тимчишин Олександра, 7*

Я корінна львів’янка , статус  7*.  Мій  прямий  наставник  —  Сорока  Наталія 8* ,  інформаційний  наставник  —  Вронська  Галина ЗЛ*.

Я   співпрацюю  з  компанією недавно.  Прийшла  в  “TIENS” виключно  в  пошуках  роботи .  На  той  момент  я  нічого  про  компанію  не  знала.  Раніше  я  працювала  в  приватній  фірмі  юристом  (маю  ще  філологічну  освіту).  Але  після  операції   (ендопротезування  кульшового суглоба), я  зрозуміла,  що  повернутися  на  попереднє  місце  праці  мені  буде  складно,  а  працювала  я  в  містечку  Городок,  Львівської  області.

Процес  реабілітації  був  тривалим,  після  операції  минав  5-тий  місяць,  а  я  далі  пересувалася  на  милицях (самостійно  ходити  не  мала  сили,  м’язи  зовсім  не  хотіли  слухатися ). Кальцій,  який  пропонували  наші  аптеки  жодного  результату  не  давав. Хірурги,  які  мене  оперувал,  виконали  свою  роботу  блискуче.  У мене  нічого  не  боліло,  все  прижилося,  а  ходити  не  могла.  Я  розуміла,  що  відновлення  залежить  виключно  від  мене,  час  ішов,  а  результат  надто  маленький.  Ми  виховуємо  двох  донечок   і   це  найкраща  мотивація  в  моєму  житті, щоб   бути   здоровою  та  успішною.

Умови  праці на  попередній  роботі  перестали  підходити  за  станом  здоров’я  (офіс  перебував  у  стані  реконструкції і  там  з  жовтня до  квітня  дуже  холодно ).  І  я  почала  задумуватися  над  пошуком  нової  роботи. Випадковостей  в  житті  не  буває.  І  одного  дня,  йдучи  на  прогулянку,  я  зірвала  кілька  оголошень  біля  під’їзду.  Методом  дитячої  лічилки  “ Сів  метелик  на  травичку …” визначилась,  за  яким  номером  телефону дзвонитиму.  Мене  запросили  на  співбесіду,  на   яку   я  прийшла  за  допомогою  милиць,  а  далі  запрошення  на  презентацію  можливостей  компанії “TIENS” — ПК.   І  тут  я  зрозуміла,   що в  компанії  зможу  себе реалізувати і  найважливіше  —  відновити  здоров’я.

Статус  ПК  я  закрила  за  3  дні  методом  особистого   споживання. Після  обстеження  в  нашому  “Центрі  здоров’я”,  мені  призначили  курс  оздоровлення. Не  одразу  мене  підтримали  вдома  щодо  зміни  напрямку  діяльності  і  методу  реабілітації.  І  разом  з  тим,  я   пропила  продукцію  нашої  компанії  2  місяці.  Позитивні  зміни  в  організмі  я  відчула  за  кілька  тижнів,  а  надалі  я   почала  не  лише  ходити  самостійно,  а  й  потрохи  виймати  з  коробок  взуття  на  підборах. На  сьогодні  я  маю  потужний  власний  результат,  в  моїй  команді  —  моя  дочка  Ярина, продукцію  вживає   вся  моя  сім’я  та  багато друзів  і  знайомих.

Статусу  6*  зірок  я  досягла  за  неповних  три  місяці  методом  рекомендацій  та  побудовою  сімейного  бізнесу, брала участь  у  конкурсі  лекторів і отримала  диплом  “Лектор   офісу”. Сьогодні   інтенсивно  працюю  над  створенням  успішної команди. Ще    діє  мотиваційна  програма.  Моя  ціль  —   закрити  статус  8*!

Компанія  дає  безліч  можливостей.   Ви    однозначно  будете    здоровими,  а  якщо  подумаєте,   розберетесь  і  збагнете,  що  компанія   дає  ще  й  можливість  стати  успішним,  незалежним  та  заможним,  то  неодмінно  станете  її  активним  партнером  і  зумієте  підкорити  мотиваційну  програму.

 

Чекалюк Світлана, 8*

Родом я з мальовничого містечка над Стиром,  Колки, що на Волині. Народилась в сім’ї, де завжди панувала безмежна любов і достаток. Тато вечорами додатково працював щоб сім’я жила якнайкраще. У школі добре вчилась, здобула освіту,почала працювати, створила сім’ю. Маю чарівних трьох діток і люблячого чоловіка.

За професією я — медсестра, маю 20 років досвіду в західній медицині та незважаючи на те, що мала змогу лікуватися у кращих спеціалістів, мала багато проблем зі здоров’ям  яких не могла вирішити, і Бог подарував мені шанс: я потрапила в компанію Тієнс. Коли я почула, що можна відновлювати здоров’я і паралельно працювати, отримувати достойний дохід і такі цінні подарунки, як автомобіль, нерухомість – я спочатку подумала, що це якась казка, це нереально, та мені захотілося, побувати у тій казці, стати дійовою особою, адже, напевно кожна людина хоче бути здоровою, щасливою і успішною.

Бути здоровою, це було жагуче бажання і коли пішли перші результати (ПК закрила власним споживанням), я почала ділитися цією інформацією з іншими людьми, і тоді, як в казці, переді мною почали відкриватися інші можливості і наступна – це подорожі. Коли я дізналася, що за умовами Мотиваційної Програми можна отримати путівку на поїздку в Китай, а подорожувати я дуже люблю, я загорілася і стала номінантом, адже такої можливості у моєму житті ще не було.  Що може дозволити собі медсестра на 1500 грн. зарплати, а ще я мама 3-х найкращих в світі дітей – і вони моя мотивація, адже, що я могла їм дати на таку зарплату? Яке майбутнє чекає на них?

Отримавши путівку і побувавши в  Китаї  в серці нашої компанії-індустріальному парку, побачивши всі масштаби і велич компанії, я зрозуміла, що отримувати такі подарунки – це круто, тому вдруге я також виконала програму і отримала путівку на міжнародну конференцію в Москву. І ось тепер — третя премія в 1000 pv. Сьогодні я розвиваю регіональний бізнес, і виконання умов Мотиваційної Програми втретє – це робота в регіоні. Закон дублікації  діє – двоє партнерів з моєї команди також були нагороджені путівками в Китай і в Москву.

Основний мій секрет – це робота в системі, консультація з наставником, відвідування всіх заходів компанії.

Я вдячна за свій успіх всій наставницькій лінії: Наталії Сороці 8*- це лідер, який постійно розвивається, росте і є номінантом  премії 5000 дол., Галині Вронській ЗЛ*, Ангеліні Савченко ЗЛ і звичайно Голові правління пану Лі Цзиньюаню!

Я вдячна своїй команді, яка повірила мені і йде за мною, я вдячна своїй сім’ї за підтримку.                         Мотиваційна Програма діє, і моя найближча ціль закриття статусу БЛ!

 

Худа Володимир, 7*

Моя історія почалась ще задовго до приходу в компанію «Тієнс», коли мені виповнилось 14 років я поставив за мету добитись успіху і вийти на якісно вищий рівень фінансового достатку чим жили на той час мої батьки. Мама працювала на швейній фабриці а тато був звичайним охоронцем. Мріяти звичайно було добре, но разом з тим я не знав по якій дорозі йти, які двері відкривати.

Слухаючи свого серця я закінчив музичне училище і грав на бас – гітарі в різних колективах рок — музику. Мріяв про кар’єру рок – зірки, про заробляння великих коштів… но бажаний результат не приходив. Поскільки народився не в сім’ї Рокфелера приходилось працювати не по спеціальності. Це був прасувальник костюмів, поклейщик черевиків. Робота була дуже шкідлива, клей з яким працював токсичний. Но незважаючи на це коли хлопцю 20 – 25 і організм сповнений шаленої енергії про такі речі не задумуєшся! Після роботи маючи життя рок – музиканта вживав явно не оздоровлюючі напої ))) В душі горіло бажання відірватись на всі 1000%.  І разом з тим не забув про слово дане в дитинстві. Я чітко усвідомлював що хочу щоб моя мама відчула смак життя. Побачила що крім СНГ є канарські і сейшельські острови.

Прийшов  в компанію в пошуках роботи по рекламі в інтернеті. Дякую свому наставнику Триньці Вірі Богданівні (СЛ) за те що мені показала ту дорогу по якій я можу іти і добитись поставлених цілей в дитинстві. Моє мислення кардинально помінялось. Світ став багатогранним. Я раптом зрозумів що мрії можуть здійснитись, що я вже не хочу вертатись до сірих буднів і заробляти тяжкою працею, міняючи своє життя на незначні кошти. Хочеться їздити не на маршрутках а на власному Мерседесі. Познайомившись із продукцією зрозумів що тут я ще отримаю здоров’я яке тратив живучи музикантом.  На той час мами вже не було на цьому світі і я зрозумів в мене появилась місія – якщо не встиг помогти мамі тоді небеса мене спрямували в компанію щоб помогти іншим людям бути здоровими.

Я швидко закрив ПК (частково власне споживання, частково робота з клієнтами), будую сімейний бізнес, плпную регіональний напрям в роботі.

Незважаючи що працюю недовго зараз на статусі 7* — і це тільки початок!!! Попереду саме найцікавіше – подорожі, нові статуси, власний автомобіль, яхта. Я розумію що моє майбутнє переплетене із надійною компанією. Щиро дякую голові правління Лі Цзиньюаню і своїм наставникам за надану мені можливість змінити своє життя.

З повагою майбутній ПЧП – Худа Володимир Фарідович)

 

 

 

Сорока Наталія, 8*

У нашому житті не стільки важливо становище, в якому ми знаходимося, скільки напрям , в якому ми рухаємося!

Я народилася в селі, що на Волині. В сім’ї нас, дітей, було троє, я- найстарша. Батьки все своє життя працювали у колгоспі, у нас багато було землі і ми з самого дитинства їм допомагали. І мама завжди говорила: — Наталя , вчися добре, вивчишся, здобудеш гідну професію і будеш краще жити ніж ми. І дійсно дуже хотілося чогось кращого, мати гарний одяг і взуття, гарні прикраси, достойно жити, подорожувати… Після закінчення школи я вступила в педагогічний коледж, далі у Волинський Університет . Та і мама дуже хотіла, щоб я на педагога вивчилася.

За розприділенням мене направили у сільську школу, де 10 км бувало потрібно було йти пішки ( тоді автобуси дуже погано ходили). Взимку із-за цього я дуже мерзла. Коли вийшла заміж, то перемерзання дало про себе знати — у нас більше 6 років не було дітей. Ось тоді і відбулося моє перше знайомство з компанією ,,ТІЄНС,,. Дякуючи продукції »Тієнс» я в 34 роки вперше стала мамою — народила здорову дівчинку Богдану! Ще через три роки — другу — Владиславу. І вже тоді, ще в декретній відпустці, я почала задавати запитання: — А що далі буде? Де будуть мої діти навчатися, яку освіту на вчительську зарплату у 1800 грн я зможу їм дати? Подорожувати і за що? А ціни на комунальні послуги, продукти харчування, одяг і взуття — піднялися… І я починаю думати про додатковий дохід до основної роботи . Адже так хотілося кращого життя — подорожувати, добре харчуватися, красиво одягатися, дати дітям достойну освіту…

І одна моя знайома знала, що я шукаю підробіток, подзвонила і сказала, що є робота в офісі. Далі я пройшла співбесіду у свого наставника Вронськоі Г. С.-ЗЛ*, Інформаційну зустріч , де і в деталях почула про можливості компаніі ТІЄНС. Уже в перший місяць співпраці з компанією , мій дохід в декілька разів перевищив зарплату вчителя. І тоді я приймаю рішення розрахуватися зі школи і переходжу на основний дохід. Через три місяці я вперше побувала за кордоном на відпочинку- в Єгипті, де ми відпочивали величезною молодіжною командою. Перший переліт літаком в 39 років, перший відпочинок в готелі «all inclusive»!

Я зрозуміла, що Бог створив усі ці райські місця і для нас , і для наших дітей, батьків, для усіх людей! І навіть, якщо ти народилася в селі, то це нічого не означає. Мають значення лише твої цілі, дії, твоі бажання змінюватися.Я зрозуміла один важливий секрет: потрібно іти туди , куди хоче душа , а не туди, куди нібито треба ! Через 6 місяців співпраці я стояла на сцені Палацу Спорту в Києві ( на Міжнародній конференції ) і в номінації «Активний ріст» отримувала, крім винагороди, подарунок — iPad. Далі я заслужила звання Національного лектора компанії, на конкурсі Майстер ОРР ввійшла в десятку найкращих. За два роки 5 моїх партнерів виконали умови Мотиваційної програми по Турфонду і побували на конференціях у Китаї і в Москві. На Всеукраїнській конференції у листопаді 2015 р. я піднялась на сцену у номінації «Кращі бізнес-показники ,,

Коли я побачила умови Мотиваційної Програми 2015-2016 рр. Для закриття статусу 8*, я зрозуміла, що я їх виконаю і отримаю премію 67500 грн . І знову діти стали моєю мотивацією. Проконсультувавшись з наставником, я іду працювати в регіон- це м. Львів (виходжу із » зони комфорту»). Працювала з 5 ранку і до ночі. Все по системі: реклама, співбесіди, зустрічі, консультації з наставником і консультування своїх партнерів. А також велике, жагуче бажання жити краще самій і допомогти жити краще іншим людям. І ось результат- виконання Мотиваційної програми і премія 67500 грн . Сьогодні я являюся керівником філіалу у м.Чернівці, далі розвиваю регіональний бізнес, формую потужну молодіжну організацію. Я сьогодні уже допомагаю своїм батькам. За цей час я разом з нашою командою побували у багатьох країнах: Чехія Польща, Єгипет, Австрія.

А нещодавно реалізувалася ще одна ціль моя !!! У нас пройшли Лідерські Канікули в Туреччині і на цей відпочинок літали зі мною мої донечки. Я була безмежно щаслива, що можу своїм дітям показувати світ не по карті, а наживо. Менша донечка ішла в 1 клас , та 1 вересня у нас було в Туреччині, на рафтингу! І це тільки початок цієї дивовижної казки під назвою — ТІЄНС!!! Далі нові цілі, найближче закриття Почесних Звань, ціль на — ЗЛ!!! А далі на ПЧП!!! І сьогодні я дякую своїм наставникам, своій команді, яку я безмежно люблю, своїм партнерам , вдячна своїм батькам, особливо мамі ( їй 66років, і дякуючи нашій продукції вона здорова і доглядає за моїми дітьми, поки я розвиваю регіональний бізнес).

А я могла б сказати: ,,Куда мені, у мене ж ще маленькі діти ( 9 і 6 років)»! Та я сьогодні заради своїх донечок роблю цей бізнес, будую команду однодумців-професіоналів, реалізовую цілі і ставлю нові!!!

Друзі, якщо я, проста вчителька із села, змогла робити і роблю цей бізнес, то і ви це зможете! Знайдіть свої цілі, робіть все по системі, відвідуйте усі заходи, консультуйтеся зі своїми наставниками. І Ви будете серед — НАЙКРАЩИХ!!! Далі буде…….

Олена Хоцевич, БЛ

З бізнесом компанії мене познайомили батьки, на той період я була студенткою фінансово-економічного університету, батькам дали інформацію про продукт компанії, вони отримали дуже хороші результати по здоров′ю.  Мій тато митник , мама — медик , і навіть ці професії не дали їм того, чого вони очікували. Залишившись без роботи , вони відкрили малийбізнес — магазинчик і кіоск, і це знову не виправдало надії, магазин — згорів, ну а кіоск скорим часом продали, бопотрібні були гроші. Я знаю, щотаке працювати ще зі шкільних років, стояти на базарі в мороз і продавати, збирати ягоди на продаж, рвати вишні. Я дуже люблю своїх батьків, вони показали мені, що життя може бути різним, тоді, коли є гроші і можна багато чого собі дозволити, і що таке, коли грошей…мало. Тоді батьки почали думати про співпрацю з компанією.

Я почала підпрацьовувати в компанії на додатковому доході і думала, що це буде перехідний етап мого життя, адже я хотіла бути викладачем, і не розглядала це, як майбутнє. Чому? Мабуть, тому, що це було не по стандарту, цього не вчили в школі та університеті, ніхто з моїх друзів цим не займався, і коли ти починаєш займатися чимось новим, не тим, що робить більшість, з′являється страх, а можливо нічого не вийде? Але я почала розбиратись і, познайомившись з усіма можливостями та філософією компанії, яка несе здоров′я та успіх, зрозуміла, що це те, що я шукала, це та діяльність, де я зможу реалізувати себе. Я зрозуміла, що займаючись викладацькою роботою я не зможу здійснити свої мрії та цілі, а скільки всього прекрасного є у світі, скільки країн хочеться побачити, жити у власному великому будинку, їздити на власному крутому автомобілі, займатись благодійністю, тому що розумієш, що це можливо робити, допомагати іншим, не рахуючи кожну копійку, хочеться просто насолоджуватись життям, а не виживати.

І все це дає компанія «Тієнс». На сьогоднішній день займаюсь лекторською діяльністю, активно розвиваю власну справу, спілкуюсь з успішними людьми. У мене велика команда партнерів в багатьох регіонах України. Співпраця з компанією — це мій стиль життя, можливість подорожувати, одягатись в брендових магазинах, займатись саморозвитком і тією справою, яка приносить задоволення.

Я розпочала бізнес компанії з ЗК (власне споживання). Саме впевненість в якості продукції стала рушійною точкою мого розвитку в бізнесі. Сьогодні мені тільки 27 років і я вже Бронзовий Лев. В компанії можливо все!

Однією з переваг є розвиток сімейного бізнесу, що дає можливість забезпечити майбутнє своїх рідних та близьких. У мене ціль побудувати таку фінансову платформу, щоб мої діти ніколи не знали, що таке наймана праця, та бути багатою мамою своїх дітей і успішною донькою для своїх батьків.

 

Воєвідко Ольга, 7*

Раніше я працювала в державній насіневій інспекції — агроном-лаборант.  Оскільки державна робота оплачувалась і оплачується зараз мало, я залишила роботу і поїхала за кордон. За кордоном працювала 11 років. Повернулась назад зі станом здоров’я не на кращому рівні. Знайома порекомендувала пройти обстеження в нашому оздоровчому центрі. Мені сподобалась і діагностика, і сподобалось консультація спеціаліста. Я написала заяву, щоб мати знижку на комплекс продукції, яку мені виписав спеціаліст. Та завдяки цьому за 1 день я закрила ЗК.Через два тижні я побачила результати, тому запросила на дігностику своїх рідних — це були моя мама і дочка. До кінця місяця я закрила ПК.

На той час я працювала завідуючою оптового магазину, де зарплата була 2000 грн. На вихідних я приїжджала на семінари, дні клієнта і кожен раз я відчувала позитив, теплоту, які були в цьому офісі, порівняно з моєю роботою, де постійно було напряжно, ну і ставлення  самого  господаря було не на кращому рівні. Тому я звільнилась і почала працювати тут. На даний момент я дуже задоволена, тому що разом з командою ми багато подорожуємо,( були в Одесі, піднімались разом на Говерлу, були в багатьох містах України). Життя прсто змінилось, робота приносить велике задоволення. З позитивом іду на роботу, з позитивом повертаюсь.

Я знаю, що на данний момент я можу допомогти людям бути здоровим, можу допомогти покращити своє життя. Моя ціль — щоб таких щасливих людей було як можно більше в моїй команді і разом будемо підніматись до вершини успіху в Тієнс!

Логін Валерій, 7*

Коли в 1993 р. я закінчив інженерно-технічний факультет  Чернівецького  державного  університету та отримав диплом фізика-оптика я і уяви не мав про те, що жодного  дня я не буду працювати за фахом. Це були перші роки «Перестройки» ,почалися масові скорочення, я обійшов ряд підприємств і зрозумів, що мені нічого не світить. Коли мені запропонували роботу в міліції , я не роздумуючи погодився( я навіть не здогадувався, що мене там чекає).

Робота була тяжка, постійні стреси, невиспані ночі, лише одне гріло душу, що через 20 років я піду у відставку та  отримаю гарну пенсію. Дійсно в 42 роки я став пенсіонером, однак перший ж візит до банкомату розвіяв усі мої ілюзії. Я наївно думав, що підполковник міліції, що пішов на песію з посади заступника начальника міліції вже буде забезпечений до кінця життя. Зразу ж зрозумів, що потрібно шукати роботу. Невдовзі мені запропонували роботу начальника служби безпеки туристичного комплексу «Аква-Плюс». Я погодився, платили непогано, однак я постійно пропадав на  роботі, тай власник відносився досить грубо. Зрозумів, що потрібно ситуацію міняти. Однак вже не хотів працювати на когось. Коли в інтернеті дізнався про можливість співпраці з компанією Тіенс, я навіть не міг собі уявити, що мене в подальшому чекає (прийшов по рекламі в інтернеті).

ЗК закрив за 1 день, на це було 2 причини:

— я відносився дуже скептично до продукціі компаніі, тому вирішив попробувати та переконатись  на власному досвіді , як вона діє;

— я зрозумів зразу ж, що кар’єра та заробітки починаються з ЗК.

Зараз вивчив нову професію та став діагностом, мій бізнес успішно розвивається в двох регіонах, я також розвиваю сімейний бізнес, де вже задіяні два моїх сина та дружина, я і уся моя сім’я користуємось продукцією більше 2 років та отримали серйозні результати по оздоровленню членів сім’ї.

Мені подобається стабільність компанії, ії філософія, а також, що я можу бути суспільно корисним та внести свій особистий вклад в загальне оздоровлення населення України. За час співпраці з компанією став корпоративним лектором, багато подорожую. Помінялось усе моє життя, помінявся сам стиль життя, я став впевненим в собі, в своє майбутнє  та майбутнє своєї сімї.

Найблища моя ціль — 8*!

Марія Плакса, 8*

Я, Марія Плакса (Генкул), і я пишаюсь тим, що я сьогодні займаюсь бізнесом Тієнс.  Мені  30 років, народилась в багатодітній сім’ї, маю 2 старших брата і 2 менші сестри. До дев’ятого класу жила в мальовничому гірському селі і ходила до школи в речах старших братів бо не завжди була змога купити мені одяг. Коли пішла вчитись, я вибрала цікаву професію,  тоді вона ще звучала «модно» — спеціаліст біржової діяльності, але як виявилось пізніше моя «модна» професія це тільки слова, без знайомих і грошей туди дороги немає.

А нас вчилось 3 студента, пам’ятаю такі моменти коли я ішла пішком по 2 години бо стояв вибір: булочка чи тролейбус і це було неодноразово але я не про що не жалію…

Коли закінчила навчання зразу почала шукати роботу, в село повертатись не хотілось.

Пошуки були довгі, всі хотіли стаж роботи а в мене його не було. Тому пішла працювати де мене взяли це був гіпермаркет караван там я попрацювала 5довгих років які були для мене каторгою, прийшла на зарплату 1300грн. пішла з зарплати 1600грн. але щось міняти я боялась. Я була з тих людей які дуже сором’язливі, скуті,бояться чогось нового, невідомого. Грошей не вистачало, ледь зводила кінці з кінцями,до того всього ще й захворіла. десь біля трьох років оббивала пороги лікарень але марно. результату не було.

І тут одного разу  телефонує мій хороший друг і говорить:- приходь є хороша інформація.

Я не уявляю як би склалася в подальшому моя доля, якби  не пропозиція яка перевернула все моє життя.

Так я потрапила на підготовчий курс і саме там я побачила продукт,який мене врятував.

І я побачила можливість як заробити гроші на мою мрію.

Моя мрія з дитинства — це забрати батьків з села купити їм будинок в місті і їх забезпечувати щоб вони не жили на цю мізерну пенсію. Мої батьки найкращі і я їм дякую за це!

За період роботи з компанією я досягла великих результатів: перше я повернула втрачене здоров’я (споживаючи продукцію компанії Тієнс, таким чином зробила ЗК за 3 дні) друге, я себе знайшла.

Можу сказати тільки одне, що якщо б я на самому початку, коли прийшла в компанію, сказала:- я не зможу , а чи получиться, а чи це працює,….. то на сьогоднішній день я про себе точно не чула б такі слова:

“Це людина з однієї сторони ще зовсім молода але успішна особистість , надзвичайно чарівна і водночас тендітна, своєю харизмою і посмішкою покоряє всіх. Дівчина з добрим серцем та прекрасною душею, але з іншої сторони це — сильний лідер за яким іде команда однодумців.  Завдяки бажанню самореалізуватись у житті, ставить перед собою конкретні цілі тому є успішним лідером, її витримці може позаздрити кожен. ЇЇ не лякають труднощі тому що саме вони є сходинками до цілі. В її житті не існує неможливого.”

А я про себе можу сказати: що моя команда розвивається в декількох регіонах Україна, я національний лектор компанії, керівник філіалу в м.Івано-Франківську,  ключовий лідер в команді наставника, призер конкурсу “Майстер ОРР” в Україні, експерт по створенню команди в регіоні та вибудовуванню відносин в команді, отримала поїздку в Єгипет за перемогу у номінації “Платинум Стар”і можна ще продовжувати і продовжувати і це все завдяки напористості і віри в компанію і продукт.

Я впевнена що знаходжусь в надійній компанії,і саме тому я ставлю перед собою дуже високі цілі,які можна досягнути тільки в такій чудовій, драйвовій, позитивній атмосфері,яка панує в нашому офісі, я горджусь що я є частиною цієї команди.

 

Брегін Ярина, 7*

Доброго дня! Мене звати Брегін Ярина, мені 25 років, родом з мальовничого села Сокільники, що біля Львова. У батьків я друга дитина, тобто менша і захцянки були усі виконані,  особливо від тата, тому мала все що хотіла. Навчалась в сокільницькій школі, закінчивши 11-ий клас поступила в Лісотехнічний університет на лісогосподарський факультет за спеціальністю ландшафтний дизайнер. Закінчивши 4-ий курс бакалавра, почала шукати роботу на літній період, хотіла мати свої гроші додаткові, окрім стипендії, і окрім того що давали батьки, тому що не завжди вистачало на щоденні гулянки з подругами, нові плаття, туфлі і т.д., водночас вже хотілось бути незалежною від батьків, і пішла працювати консультантом в магазин жіночого одягу. Пропрацювавши 2.5 місяці зрозуміла, що можу і працювати і навчатись, тоді поступила на магістратуру стаціонарного відділення, і продовжувала працювати. Але, закінчивши навчання, вийшовши в реальний світ зрозуміла, що за професією працювати не буду, оскільки це сезонна робота і дохід досить низький, за який не реально жити, якого не вистачає на мої потреби, тому і надалі продовжила працювати в магазині уже касиром. Звичайно було нелегко працювати 12 робочих годин на ногах але ставку отримувала, тому і тішилась, допоки через 3.5 роки моєї роботи, магазин закрився, і тоді зрозуміла, що працювати по найму — це сьогодні працюю, а завтра залишаюсь без роботи. І тоді вирішила шукати щось краще, щось перспективніше, що б мені допомогло реалізувати мрії, і звичайно жити краще.

Почавши шукати роботу натрапила на оголошення в інтернеті, прийшла на співбесіду, яку проводив молодий хлопець в діловому костюмі, близько мого віку, найбільше звернула увагу на те, що є система по якій потрібно лиш працювати. Після прослуханого підготовчого курсу,  спілкуючись з майбутнім наставником, побачила перед собою впевненого, цілеспрямованого, з хорошим уже напрацьованим досвідом в компанії, і великими результатами,   мені було ніяково, що я теж такого віку, а результату немає. Відразу прийняла рішення розібратись, оскільки побачила дуже хорошу для себе перспективу на майбутнє і водночас, що це власна справа. Бабуся, якої вже немає в живих, завжди вірила у мене, говорила що ти не пропадеш, ти доб’єшся успіху, тому у мене залишився обов’язок бути успішною, і я цього досягну, адже я в правильний час у правильній компанії. А мрією дитинства була і є — успішна бізнес-леді!

Дякую батькам, які мене підтримували у виборі, особливо мамі, яка завжди надихала на покращення результатів і цікавилась як мої успіхи.  Я розуміла, що швидко потрібно стартувати, адже з платинової карти починається кар’єра, формування особистої команди та більший дохід, так за один день була закрита кваліфікація платинової карти власним споживанням, взявши продукцію для себе та мами, результат у мами був уже на третій день. Я зрозуміла, з якою цінною продукцією я починаю працювати, це не джинси продавати! Тому тепер практично кожен з партнерів моєї команди відразу стартує з платинової карти — це дублікація.

Найбільше мені пощастило з наставником — Олександром Івановичем. Людина, яка допомогла мені в перший місяць роботи з компанією вийти на дуже хороший дохід для мене, в 3 рази більший від того, який отримувала на попередній роботі. Звичайно на початку були сумніви, вийде чи не вийде, але розуміла, щодень проробленої роботи і результат буде однозначно. Кожен через це  проходить, і на шляху повинні бути перешкоди адже це результат того, що ми щось робим. Тому цілеспрямовано працювала, і на сьогодні кваліфікація 7*, зараз працюю над закриттям наступної кваліфікації, яка уже не за горами, і звичайно в цілях до кінця 2018 року – це статус Бронзовий Лев.  Розвиваю регіональний бізнес — команду сильних людей-однодумців, які  бажають жити краще та націлені працювати на результат до кінця!

З компанією та з сім’єю я уже відвідала 3 красиві країни – Відень, Краків та Прага, відчула атмосферу сильної команди і за межами офісу. І впевнена, що подорожі лиш починаються, що прийде час і кожних півроку потрібно буде міняти загранпаспорт, оскільки не буде де ставити візи.

Успіх у кожного свій. Не розмінюй свою мрію на мрії інших людей!

Я дякую  Богу, що на стежині мого життя появилась компанія Тіенс, яка круто змінює життя багатьох людей. Адже з компанією Тіенс бути стильно, модно та круто!

 

Дана Шашкіна, 8*

За спеціальністю я педагог, магістр філології, закінчила на відмінно Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, працювала в школі на посаді вчителя української мови та заступника з навчально-виховної роботи.  Я отримувала  дохід від 1500 до 2500 грн., якого вистачало хіба що на одяг та їжу, і так пройшло 7 років.

У мене є приклад своєї мами, в неї стаж вчителя математики 45 років, і за цей час багатою вона так і не стала…

Коли я відкрила журнал оголошень «Від і до», побачила різні можливості, вирішила розібратися, чи є щось краще, чим  робота вчителя?

Прийшла в офіс, зразу мені сподобались умови співпраці, надійність і масштаби компанії Тієнс. Тоді поставила ціль зробити тут кар’єру та організувати успішну команду.

Платинова карта в мене була уже в перший тиждень. Використовувала декілька методів:

1)взяла комплекс оздоровчої продукції та гігієни для себе та своєї сім’ї, так як я завжди слідкую за своїм здоров’ям;

2)організувала декілька обстежень (дві людини прийшли по рекламі, декілька чоловік  прийшли із числа моїх знайомих)

3)також запросила на день здоров’я свою знайому, яка взяла для себе озонатор і сцек.

За перший місяць в команді вже в мене була людина в статусі Платинова карта. Приємно те, що надалі йде дуплікація, більше 50% партнерів моєї команди роблять Платинову карту дуже швидко в перший місяць роботи.

Мені цей бізнес дуже подобається, я вже являюсь приватним підприємцем, вже є статус 8*, працюю над виходом на почесне звання Бронзовий Лев. За час співпраці я отримую дохід набагато вищий за ставку вчителя і дуже багато цінних подарунків від компанії та своїх керівників: мобільний телефон, планшет, прилад Сцек за 21 000 грн., оздоровчої продукції на 30000 грн., я постійно споживаю продукцію для себе безкоштовно! По мотиваційній програмі я отримала премію 67500 грн. (Якби я була вчителем, то ні за яких умов таку премію б не отримала…) Разом з командою я відпочивала на морі та відвідала конференцію на 20000 чол!

І ще встигла народити в цей час доньку, якій зараз 8 місяців. Нова мотивація і нові цілі народилися разом з нею. Я хочу подарити їй багату маму і створити для неї щасливе дитинство і щасливе життя. Гнучкий графік і робота на себе дозволяє водночас приділяти час доньці і займатися бізнесом Тієнс. Коли вона стане повнолітньою я їй передам цей бізнес в спадок з великим статусом і великими доходами. А на даний час Аліса є елітним споживачем продукції Тієнс: п’є Дитячий кальцій, запиває озонованою водою, спить на подушці Тієнс.

Я маю можливість вчитись у кращих лідерів та брати з них приклад, це мій прямий наставник Хоцевич Олена БЛ*, інформаційні наставники Хоцевич Віктор і Лідія 8*, Вронська Галина ЗЛ* та Савченко Ангеліна ЗЛ.

Я дуже вдячна своїм наставникам за підтримку та навчання на початку, вдячна засновнику  компанії Тієнс Лі Цзи Ньюаню та адміністрації Тієнс- Україна за створені можливості для розвитку та співпраці, і зараз у мене гарна успішна команда. Я горда тим, що маю можливість дарувати людям шанс: мати стабільний високий дохід і бути здоровими, хто готовий мені довіряти, я беру в свою команду.

Я знаю, що через декілька років в мене буде статус ЗОЛОТИЙ ЛЕВ, а потім і ПЧП, і я стану багатою в своєму роді, на радість батькам і своїй сім′ї. І все це завдяки Тієнс!

 

Кузик Володимир, 8*

Всім привіт! Мене звуть Володимир Кузик, мені 24 роки і я  керівник  філіалу компанії  Tiens.  Все почалось з того, що я студентом шукав можливість додаткового доходу і на 4 курсі познайомився з компанією Tiens.   Як математик , я  прорахував, що тут можна заробити багато грошей, окрім доходу, мені сподобались люди, які показували ці можливості і я їм повірив! Хоча, починаючи свою роботу в компанії , мене не дуже підтримували мої батьки, але я дав собі слово довести їм своїм результатом, що тут все реально! Так і сталося!!! Вже за перші 9 місяців роботи на додатковому доході, я вперше поїхав за кордон – це був Єгипет. Посеред зими, я відпочивав там, де було літо. Ті сім днів свого життя я запам’ятаю назавжди. Червоне море, прогулянки по пустелі Сахара, шикарний готель і просто неймовірна природа – все це стало результатом моєї ще невеличкої праці в компанії Tiens. Далі на 5-мо курсі – я полетів в Китай. Ця поїздка дала мені відповідь на питання – «Чим я хочу займатися все своє життя ?» – і це став бізнес Tiens. Просто, коли ти летиш в літаку, дубайськими авіалініями, п’єш каву та дивишся цікавий фільм, і все це на висоті 10 000 метрів – ти розумієш, що життя прекрасне. Відвідавши конференцію на 30 000 чол., та побувавши в Індустріальному парку компанії, я переконався в її надійності. Сьогодні я займаюся сучасним та престижним бізнесом, який дає мені  нове оточення цікавих та багатих людей. Ми відпочиваємо та подорожуємо, граємо у футбол, проходимо фантастичні тренінги  та просто працюємо в команді і підтримуємо одне одного.

Тому, якщо ви хочеш жити яскраво, мати багато класних друзів, їздити в різні куточки світу, навчатися в кращих бізнесменів, я із задоволенням запрошую вас в команду чемпіонів. І повірте, друзі, БУТИ З TIENS – це круто!!!

Бурла Марія, 8*

Мене звуть Марія Бурла і свою діяльність в компанії я розпочала ще  студенткою 3 курсу стаціонарного відділення математичного факультету. Була в пошуку роботи вже тоді тому , що стипендії не вистачало і вже на той час хотілося заробляти, допомогати батькам і бути самостійною. Але нажаль, я не змогла отримати роботу, через відсутність досвіду, та ще й була студенткою і здобувала освіту. Активно шукала роботу  і на співбесіді в офісі  «Тієнс» мене взяли, я пройшла навчання. Зрозуміла, все просто, я зможу тут працювати з гнучким графіком і реалізувати себе. Звичайно , зразу друзям розповіла за цю можливісмть і перспективу, але вони мене не підтримали, відмовляли  , щоб я не працювала. Батьки також не хотіли напочатку, щоб я працювала. Я самостійно прийняла рішення себе тут реалізувати. Так швидко я закрила статус ЗК і ПК. Звичайно я спочатку , навіть після закриття ЗК, сумнівалася в процесі роботи думала, чи це мені під силу, успіх, досягнення, чи це я зроблю? Час йшов, і за декілька місяців роботи вже були 2 відпочинки на морі, перший в Україні, 2  —   Єгипет. Це були мої перші досягнення. Нові статуси, нові досягнення і подорожі. Весь цей час я працювала на додатковому доході,  оскільки була студенткою. Закінчила вуз ( магістратуру) в статусі 6*.  І після закінчення навчання не шукала роботи, як інші студенти.  Я вже почала розвивати і займатись професійно бізнесом Тіенс.

За весь час співпраці з компанією в мене реалізувалось дуже багато цілей. В  мене прекрасна команда, працюють досвідченні люди, розвивається регіональний бізнес. Вийшла заміж за прекрасного чоловіка,  який підтримує мене в цьому бізнесі. І ми розуміємо, що бізнес Тієнс- це наше майбутнє і майбутнє для наших дітей.

Віра Тринька, СЛ

Я прийшла в компанію TIENS маючи серйозні проблеми зі здоров’ям .Працюючи лікарем багато років, я розуміла, що потрібно щось кардинально міняти в підходах до здоров’я. І на етапі перебудови мого мислення, в період сильного морального і фізичного виснаження, до моєї сім’ї прийшла інформація про TIENS.Про чудо продукцію, яка кардинальним способом почала міняти на краще моє здоров’я ,здоров’я моєї сім’ї, моїх рідних і друзів.Більше 10 років моя сім’я користується регулярно всім асортиментом продукції компанії.ФілософіяTIENS спонукала мене до більш глибшого вивчення традиційної китайської медицини і я почала займатись діагностикою організму людини на набільш тонкому клітинному рівні.В мене вища категорія лікаря акушер -гінеколога і спеціалізація лікара народної та нетрадиційної медицини та 27 років медичного стажу.
Протягом усіх років використання продукції я оцінила її якість і стабільність компанії.Зрозумівши, і до кінця оцінивши стратегію розвитку та маркетингову систему розпреділення коштів компанією, я вирішила будувати бізнес в цій компанії і дарувати таку ж можливість іншим людям.Працюючи в бізнесі компанії, протягом 4 років я досягла статусу 8 *.Можна було б і швидше , але тоді швидше потрібно і міняти свій стиль мислення.Отримавши за допомогою компанії здоров’я, бажання і кошти я змогла подорожувати в різні країни світу .Польща, Сінгапур ,Малайзія, Обєднані Арабські Ємірати,, Китай Індонезія, Австрія, Ізраїль, Туреччина і не один раз, а по кілька разів в різних країнах. Отримувала від компанії неодноразові премії від 1500 до 2000 доларів. Мій стиль життя кардинально змінився. Змінилися цінності і життєві пріоритети. Зараз я живу повноцінним життям, створюючи команду лідерів, керую власним новеньким автомобілем. Передаю вміння і навики людям, які цього потребують, а саме які хочуть бути здоровими, успішними і багатими.

Білик Світлана, 7*

Я, Білик Світлана , і до приходу в компанію  працювала в державній поліклініці. В моїх цілях було більше заробляти ніж 1700грн на той момент, рости по  кар»єрі та шалено хотілось поміняти колектив.  Адже постійно перебувати в очікувані перевірок, хорошого чи поганого настрою начальника,  прокуратури, санстанції, КРУ з перевіркою –  ти в постійній напрузі, стресі. Після такого напруженого дня приходиш до дому зла, не задоволена таким життям, зриваєшся на батьках, на рідних. І настав щасливий момент в моєму житті – «я стану мамою». Після декрету повернутися на колишню роботу мені не вдалося. Я дякую моїй колишній завідуючій,якщо би не вона, я б ніколи не зробила цей крок вперед, не могла б наважитись. Тоді я вирішила для себе чітко, я буду успішною! Обов’язково !!!

В інтернеті я натрапила на рекламу свого наставника Логіна Валерія. Пройшовши підготовчі курси , прийняла тверде рішення — я залишаюсь тут,тут я себе знайду , І я не помилилась !!! Тут є все необхідне для мене: здоров»я, кар»єра, дохід. можливість здійснення моїх мрій, у майбутньому  навчання моєї донечки за кордоном. Попередня робота мені б не дала такі можливості.                   Я  колись скептично ставилась до продукції і не довіряла. Саме в цей час захворіла моя донечка . Я беру віру в кредит від свого наставника,беру на себе відповідальність , як медик , підбираю продукцію разом із спеціалістами нашого центру діагностики. Це якраз була нагода розібратись досконало в продукції. У донечки були ускладнення,запальні гайморові та вушні пазухи. Я розумію що традиційна наша медицина  передбачає,згідно наказів ,  антибіотикову  терапія цефалоспоринового ряду,а це дуже сильний антибіотик,який  вб»є всю мікрофлору в кишківнику, ослабить  імунітет дитині. А завдяки нашій продукції, а саме кальцій дитячий, спіруліна і цинк ,  я  вже на третій день побачила чудові результати. Серце матері потеплішало. На прикладі донечки я переконалась — продукт  працює. Власним споживанням я закрила статус  ЗК.                                                                                                                                Зараз я в статусі 7*, у мене чудова команда сильних партнерів,які ідуть на результат. Так як і я ,вони рухаються сімейним бізнесом.    Я дякую своєму наставнику Логіну Валерю , лідеру 7*, за те що він дав мені шанс відбутись в компанії. Я дякую верхньому наставнику Іванческулу Олександру , CЛ, він показав як робити цей бізнес. Я дякую Вронській Галині Станіславівній , ЗЛ*, саме вона мене підтримала в момент прийняття рішення. Я дякую компанії ,що вона є і дає людям все.Це стало моїм стилем життя .

Мої цілі — це відвідування всіх заходів ,на яких я буду в номінаціях,це побудова ще більшої команди,нові статуси.