Команда Lider Style

Команда «Lider Style» — це команда партнерів, що розвивають бренд Tiens. Команда працює в багатьох регіонах України, клієнтська база по всій Україні. Офісні регіональні центри знаходяться в містах: Чернівці, Львів, Івано-Франківськ, Хмельницький, Вінниця, Одеса, Миколаїв, Біла Церква.

Кожні шість місяців відкривається нове регіональне відділення. Команда збільшується кожний день, оскільки бажаючих розвивати бізнес Tiens в команді Lider Style все більше і більше!

Команда Lider Style — це ще доволі молода спільнота, проте результати діяльності говорять самі за себе! Протягом останніх років LS наростила потужну команду лідерів. Це різний віковий сегмент — що є доказом того, що результат можуть отримати всі хто мають сильне бажання!

В команді багато переможців мотиваційних програм від компанії (а це премії від 1000 до 5000 дол.), команда використовує модель роботи що дозволяє швидко виходити на результат — в 2016 році була визнана кращою моделлю роботи в Євро-Азіатському регіоні в бізнесі Tiens.

Наша лекторська група — є однією із найбільших і найпрофесійніших в Україні. Також ми маємо одну з кращих воронок заходів в Україні, що дозволяє партнерам швидко вчитись та рости по кар’єрі!

 

Також запорукою швидкого росту та динаміки є можливість переймати досвід в людини, яка стоїть в основі створення даної команди. Це ТОП-лідер України: Іванческул Олександр (СЛ). Це лідер на якого рівняється команда! Він є прикладом того як досягати успіху в бізнесі Tiens!

Ціль та місія команди Lider Style — створення маштабної платформи в якій зможуть розвиватись і досягати успіху партнери, що розвивають бренд Tiens в індустрії сіткового бізнесу; створення спільноти сучасних, успішних та здорових людей, яких об’єднує одне спільне бачення та погляди!

Приєднуйтесь до нашої команди і використовуйте готову модель бізнесу, яка вже виховала сотні успішних партнерів! Досить вагатись і думати! Реалізуйте свої цілі з нами в команді!

* якщо Вас зацікавила дана інформація — зверніться до того, хто Вам її порекомендував! Вас проінформують про можливості отримання детальної інформації щодо співпраці або клієнтського обслуговування)

На даному сайті Ви зможете отримати всю інформацію щодо результатів, планів та цілей команди Lider Style, тому підписуйтесь на сайт, отримуйте новини першими і будьте з нами!!!